WinRoofExpo

13-14 ТРАВНЯ 2021


ПОКРІВЛЯ

ВІКНА ТА ФАСАДИ

ПРОФЕСІЙНІ ІНСТРУМЕНТИ13 жовтня 2020

Вітаємо зі святами!

Дорогі Партнери, Колеги та Друзі! Вітаємо Вас з наступаючим святами "Днем захисника України", "Покров Присвятої Богородиці" та "Днем Українського козацтва". Бажаємо Вам миру та життєвого балансу в Ваших сім`ях. Нехай завжди здоров`я, щастя, близькі та вірні друзі супроводжують Вас в житті. А оптимізм та фінансовий достаток ніколи Вас не покидав.👍💙

 

5 жовтня 2020

Зустріч з Головою асоціації учасників ринку вікон та фасадів!

Асоціація учасників ринку вікон та фасадів підтримали виставку "WinRoofExpo". Разом ми зробимо виставку насиченою різними активностями, проведемо змагання серед інсталяторів віконних систем та навчальні семінари для професіоналів. Дуже вдячні Вам за довіру!

 

29 вересня 2020

Підтримка МКМ-Груп

Компанія МКМ-Груп є офіційним імпортером продукції Katepal в Україні. Фінська компанія Katepal вже понад 70 років серед лідерів з виготовлення бітумної черепиці та рулонних матеріалів для покрівлі. Також МКМ Груп імпортує покрівельні матеріли та комплектуючі провідних світових брендів. Окрім продажу покрівельних матеріалів, МКМ Груп надає професійні консультації з питань зведення дахів, навчає технології зведення дахів, надає послуги з проектування дахів. А індивідуальний підхід , стабільно висока якість продукції та багаторічний досвід задовольнять найвимогливішого клієнта! Наші зобов'язання йдуть далі, ніж просто поставка якісного матеріалу для покрівлі. МКМ Груп також є офіційним представником таких компаній як: ROSER (композитна черепиця, Корея) SKAALA (дерево-алюмінієві вікна, Фінляндія) COROTOP (покрівельні матеріали та аксесуари, Польща) REGENAU (водостічні системи, Австрія) VILPE (сучасні вентиляційні системи, Фінляндія) Основні пріоритети нашої роботи: бездоганна якість пропонованих матеріалів гнучка цінова політика індивідуальний підхід до кожного клієнта надійність в постачанні висококваліфікований досвідчений персонал Ми завжди раді Вам допомогти, надати консультацію за матеріалами, відповісти на усі питання! Заходьте на наш сайт, щоб дізнатися більше https://mkm-group.com.ua/

29 вересня 2020

Зустріч зі Спілкою Архітекторів

У нас чергова чудова новина. Виставку "WinRoofExpo" підтримали Національна Спілка Архітекторів України - НСАУ. Ми проведемо конкурс серед архітекторів на проект соціального об'єкту, який буде реалізований в рамках виставки і переданий одному з "дитячих будинків" Буде задіяні "величезна" кількість архітекторів.

24 вересня 2020

Маємо нового партнера 

Виставка "WinRoofExpo" отримала всебічну підтримку від Конфедерація будівельників України. Ми щиро дякуємо Вам за довіру. Разом ми зробимо будівельну галузь ще міцніше на користь розбудови України. Приєднуйтесь до професійної спільноти!

21 вересня 2020

Рууккі Україна

Компанія Рууккі Україна - офіційний представник фінського бренду Ruukki, що займається виготовленням покрівельних та фасадних матеріалів з 1960 року. В Україні компанія Ruukki функціонує вже 23 роки і працює за європейськими стандартамисвітової корпорації.За цей час було вироблено більше сімдесяти мільйонів квадратних метрів продукції. При виготовленні покрівельних та фасадних матеріалів використовується власна фінська сировина концерну SSAB, яка є вершиною якості, що забезпечує високий захист від дії зовнішнього середовища та гарантує довговічність продукції. Характеристики сталі повністю відповідають новому ДСТУ 8802:2018, а по багатьох показниках і значно перевищують його вимоги. Процес виготовлення покрівельних матеріалів відбувається на сучасному європейському обладнанні у відповідності до всіх технологій та стандартів ISO, що гарантує еталонну якість кожного виробу.Завод оснащенийновітнім обладнанням, це 9 ліній з випуску металочерепиці та трапецієвидних профілів. Сучасне обладнання гарантує точність геометрії продукції, спрощуючи згодом її монтаж та забезпечуючи максимально привабливий естетичнийвигляд покрівлі чи фасаду на довгі роки. Кожне замовлення комплектується письмовою гарантією з QR кодом для подальшої реєстрації за допомогою смартфону. Компанія надає офіційні гарантійні зобов'язання – до 50 років на технічні властивості продукції і до 25 років – на естетичні. Ruukki – це не просто європейський досвід та якісні матеріали,Ruukki – це Ваша інвестиція на довгі роки, запорука безтурботного життя та найкращий подарунок для Вас та Вашого будинку. Запрошуємо відвідати сайт Ruukki - https://bit.ly/2ZEuSvy

14 вересня 2020

Компанія FAKRO приєднується до заходу

Компанія FAKRO - один із світових лідерів у виробництві дахових вікон та сходів на горище. Фірму заснували у 1991 році у Польщі. З того часу вона здобула одну із лідерських позицій у своїй галузі. Продукти розробляють згідно запатентованих рішень. Особливу увагу приділяють екологічності та якості продукції. Компанія FAKRO спеціалізується на виготовленні дахових вікон, вікон для пласких дахів, аксесуарів для монтажу дахових вікон, декоративних та сонцезахисних аксесуарів для дахових вікон, сходів на горище, дахових вилазів. В Україні компанія має виробництво (м. Львів), розвинену дилерську мережу та торгові представництва.

2 вересня 2020

Новий учасник Vilpe Ukraine

Дорогі Партнери, Колеги та Друзі! Продовжуємо знайомити Вас з нашими учасниками. Компанія Vilpe Ukraine є імпортером та представником заводу виробника Vilpe Oy (Фінляндія), виробник сучасної системи вентиляції VILPE® , також є офіційним імпортером фінського виробника систем ПВУ ТМ ENERVENT та бельгійського виробника адаптивної системи вентиляції ТМ RENSON. VILPE®- ЛІДЕР ІННОВАЦІЙНИХ РОЗРОБОК В ОБЛАСТІ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ПОКРІВЛІ Більше 45 років VILPE Oy розробляє та виробляє вентиляційні та покрівельні рішення, які забезпечують якість повітря у приміщеннях та зберігають довговічність конструкцій. Вентиляційні рішення VILPE® можна використовувати як для нового будівництва, так і для технічного обслуговування вже побудованих об'єктів. Компанія VILPE Oy отримала право маркувати свою продукцію знаком ключа з фінським прапором (Avainlippu) від Асоціації фінської промисловості, на честь визнання продукту, виробленого в Фінляндії. Значок ключа з фінським прапором гарантує, що перед вами справжня фінська продукція. Мета компанія «Вілпе Україна»- донести українській будівельній галузі сучасні розробки вентиляційних рішень провідних європейських виробників, втілити та адаптувати під українського замовника нові технології енергозбереження будинку та гарантувати високу якість та довговічність обраних вентиляційних рішень.

2 вересня 2020

Всеукраїнська Спілка Виробників Будматеріалів також приєднується до нас та обіцяє свою підтримку у організації заходу

👍У нас дуже радісні новини! Виставку «WinRoofExpo» всебічно підтримує Всеукраїнська Спілка Виробників Будматеріалів. У нас дуже амбітні плани співпраці в усіх напрямках. Іван Миколайович презентував організаторам дві свої книги про місто Київ та його розбудову. Дякуємо за довіру! Ми дуже цінуємо наших партнерів! 💙http://avbmv.com.ua/

31 серпня 2020

Ловекс-К долучається до участі

Ловекс-К - компанія з багаторічним досвідом роботи в покрівельної сфері. Більше 15 років працює в сфері оптового та роздрібного продажу повного комплексу покрівельних матеріалів. Офіційний представник покрівельних брендів «Ловекс-К» є офіційним імпортером в Україні продукції BudMat (Польща): модульної металочерепиці преміум класу Venecja, Murano, Ferrara, Rialto, Bella Sara, водостічних систем Flamingo і ProAqua, ПВХ-софітів BudMat. Також компанія офіційно представляє відомі торгові марки: Katepal, Tegola, Aquaisol, Shinglass, Roofshields, Bauder, Gerard, Braas, Fakro, Velux, Vilpeі інші. У нас найбільший вибір покрівельних покриттів • більше 120 видів покрівельного покриття • більше 500 колірних рішень • найширший вибір товарів для комплектації покрівель Комплексний підхід до підбору матеріалів дозволить Вам замовити все, що потрібно в одному місці, заощадивши Ваш час та кошти.

27 серпня 2020

До нас долучається Компанія Galeco

Шановні Колеги, Партнери та Друзі! Представляємо наших учасників; Компанія #Galeco - лідер з виготовлення та дистриб'юції водостічних систем як на українському, так і на закордонному ринках. Кожна водостічна система Galeco - це до дрібниць продуманий механізм, розроблений в найвищій європейській якості з урахуванням усіх передових технологій, який на відмінно справляється із завданням відведення води з даху. Водостічні системи Galeco - це довголіття Ваших домівок, це втілення у життя новаторських проектів будинків у співвідношенні з найновішими тенденціями будівництва. У своїй пропозиції компанія Galeco представляє: - приховані водостічні системи (Galeco BEZOKAPOWY); - комплексні рішення водовідведення для плоских покрівель (FLAT ROOFS); - водостічні системи із ПВХ квадратної форми (Galeco PVC²); - водостічні системи із сталі квадратної форми (Galeco STAL²); - класичні сталеві водостічні системи круглої форми (Galeco STAL); - класичні пластикові водостічні системи круглої форми (Galeco PVC); - високоякісний софіт для підшивки даху (Galeco NOVA); - водостічні системи з оцинкованої сталі (Galeсo LUXOCYNK).

 5 жовтня 2020

З Днем Незалежності Україно!

Шановні Колеги, Партнери та Друзі! Колектив виставки ”WinRoofExpo” щиро вітає Вас з наступаючим Днем Незалежності України. Бажаємо Вам завжди жити у мирі та духовній гармонії. Це те, чого так не вистачає нашій державі. Зичимо Вам міцного здоров`я, щастя та фінансового достатку. Нехай Вас оточують тільки надійні друзі та партнери. Завжди з Вами, Команда виставки ”WinRoofExpo”!

 

до виставки залишиллось

WINROOFEXPO
13-14 ТРАВНЯ 2021

Україна Київ, 03127, проспект Академіка Глушкова, 1

12
Days
01
Hours
52
Minutes
52
Seconds

ДО ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛЛОСЬ

WINROOFEXPO
13-14 ТРАВНЯ 2021

Україна Київ, 03127, проспект Академіка Глушкова, 1

12
Days
01
Hours
52
Minutes
52
Seconds

Наші партнери


ІНФОРМАЦІЙНІ  ПАРТНЕРИ